Segon nivell
- Premis de categoria A:
- Amb 135 punts, Adrià Llach Milà (IES Alt Penedès, Vilafranca del Penedès)
- Amb 115,75 punts, Oslo Albet Roig (IES Montserrat, Barcelona)
- Amb 112,5 punts, Alberto Borrego Camacho (IES Leonardo da Vinci, Sant Cugat del Vallès)
- Amb 110 punts, Carles Barneda Ciurana (IES La Bisbal, La Bisbal d'Empordà)
- Premis de categoria B:
- Amb 109,75 punts, Ainhoa Manterola Solans (Aula Escola Europea, Barcelona)
- Amb 108,75 punts, Adrià Rieradevall Ventosa (C Els Arcs, Barcelona) i Albert Generó Prat (IES Antoni Pous i Argila, Manlleu)
- Amb 108,25 punts, Guillem Palou Visa (Aula Escola Europea, Barcelona)
- Premis de categoria C:
- Amb 108 punts, Antoni Jordi Ruiz Hudd (IES Montserrat Miró i Vila, Montcada i Reixac)
- Amb 107,25 punts, Marc Sala Faig (Aula Escola Europea, Barcelona)
- Amb 107 punts, Jordi Ferrer Serrabassa (IES Antoni Pous i Argila, Manlleu)
- Amb 106,25 punts, Carles Droguet Rifà (IES Castellar, Castellar del Vallès)
- Premis de categoria D:
- Amb 106 punts, Andreu Recasens Mullor (IES Arnau Cadell, Sant Cugat del Vallès)
- Amb 104,75 punts, Ana Molina Iserte (IES Francesc Macià, Cornellà de Llobregat)
- Amb 104,5 punts, Jordi Boté Boix (IES Manuel Blancafort, La Garriga)
- Amb 103,75 punts, Guillem Escolà Vergé (La Salle Bonanova, Barcelona)
- Mencions (no es conviden a la festa)
- Amb 103,5 punts, Xavier Domínguez Ventura (IES Lluis de Requesens, Molins de Rei)
- Amb 103,25 punts, Carlos Sánchez Sánchez (IES Menendez y Pelayo, Barcelona)
- Amb 102,5 punts, Urbici Selga Basomba (IES Lluis de Peguera, Manresa)
- Amb 101,75 punts, Isaac Isarn García (C Bell-lloc del Pla, Girona)
i Albert Aguadé Borrull (C Sant Joan Bosco, Barcelona)
- Amb 100 punts, Samuel Fernández Iglesias (IES Francisco de Goya, Barcelona)
- Amb 99,5 punts, Daniel de Miguel Serrano (C Calassanç, Barcelona) i
Xavier Mitjana Agustí (IES Lo Pla d'Urgell, Bellpuig)
- Amb 98,75 punts, José Jacinto Ramírez González (C Adela de Trenquelleón, Barcelona)
i Jia Hau Liu (IES Jaume I, Salou)
|